Bitmoji Artık Snapchatte! - Papillon İstanbul
Aramak için Enter tuşuna basın...
Blog / 25 Tem 2016
Bitmoji Artık Snapchatte!

Kullanıcılarını  şaşırtmayı başaran snapchat, bu kez bitstrips’ler üzerinde farklı çalışmalara imza atarak, kullanıcılarına bitmoji versiyonuyla sunuyor! Snapchat’te artık bitmojilerinizi rahatlıkla kullanabileceksiniz. Bu uygulamayı kullanabilmeniz için İOS ve Android uyumlu bitmoji klavyeyi indirmelisiniz. Daha önce hiç bitmoji hazırlama deneyiminiz olmadıysa, öncelikle kendinize uygun bir karakter yaratarak işe başlayabilirsiniz.

İstediğiniz özellikleri ekleyerek kendinize uygun bir karakter yaratın ve snapchat ile hesabınıza bağlayın(snapchat uygulaması ayarlar bölümünden), uygulamayı büyük bir zevkle kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer daha önce kullanmakta olduğunuz bir hesabınız var ise, bu hesabı snapchat’e bağlıyorsunuz. Hazırlamış olduğunuz bitmojilerinizi, snaplerinize ekleyebileceğiniz gibi, chat ekranı aracılığıyla arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla da bitmojiler oluşturup, bu bitmojileri de paylaşmanız mümkün.

Snapchat’e gelen son güncelleme ile kullanıcılarının karşısına çıkan Bitmoji sayesinde siz de kendinize uygun bir karakter yaratabilir, kendiniz gibi hesaplarını snapchate bağlamış olan yakınlarınızla sohbet ederken veya yazışırken friendmoji özel çıkartmalarını kullanabilirsiniz. Bu 2 kişi arasında kullanılan özel bitmojiler daha şimdiden, sizi çok eğlendirecek gibi görünüyor.

Özel karikatür ve avatar geliştiricisi, aynı zamanda çizgi roman şeritleri oluşturmayı sağlayan Bitstrips, Snapchat tarafından Mart 2016’da tamı tamına 100 milyon dolara satın alınan uygulamanın şöyle bir özelliği var; kullanıcı mesajlaşırken kendi yarattığı bitmoji ifadesini karşı tarafa gönderirse, karşı tarafta artık bu ifadeyi mesajlarında kullanabiliyor. Böylece kendinize ufak çapta bir bitmoji koleksiyonu da yaratabilirsiniz.

Bitmoji uygulaması, kullanıcıya klasik mesajlaşma dışında kendilerine uygun oluşturabilecekleri karakterler ile bir süre daha adından söz ettirecek gibi duruyor. Zaten daha uygulama çıkmadan, Bitstrips’in görsellerinin servise eklenmesi için yoğun talep vardı.

Bu transfer sayesinde, kullanıcılar uzun zamandır bekledikleri yeniliklere kavuştular. Bundan sonrası için sizlere sadece kendi karakterinize veya dış görüntünüze uygun veya tamamen olmak istediğiniz gibi hayali bir avatar oluşturup, arkadaşlarınızla eğlence dolu dakikalar yaşamak kalıyor!Papillon İstanbul © 2019