Sosyal Medyada Mizah Ölçüsünü Nasıl Belirleriz? - Papillon
Aramak için Enter tuşuna basın...
Blog, Genel / 24 Tem 2015
Sosyal Medyada Mizah Ölçüsünü Nasıl Belirleriz?

Sosyal medyada her gün yeni bir markanın, yeni bir  mecranın duyulması artık şaşırtıcı gelmiyor. Gerek masa başında gerekse mobil olarak internette zaman geçirildiğinde insanlar günün büyük bir bölümünü markaları ve gündemi takip ederek geçiyor.

Kullanıcı kitlesinin büyük kısmını gençlerin oluşturduğu ve her geçen gün daha da büyüyen bu sosyal alanda markaların kendi iletişim stratejilerini sosyal medyaya taşımaları kadar normal bir konu yok.

Ancak birçok markanın yer aldığı sosyal paylaşım sitelerinde diğerlerinden öne çıkmak ve kullanıcıları kendinize çekebilmek için iletişim stratejinizde biraz mizaha yer ayırmak gerekir.  İş hayatı, sıkıntılar, trafik vb nedenlerle markanızda biraz mizaha yer vermek, hem sosyal  medyada öne çıkmanızı hem de sadık bir  takipçi kitlesi yakalamanızı sağlar.

Peki bu mizahı nasıl yakalayabilirsiniz? Sosyal medya anlık takip edilmesi gereken bir yerdir. Bu yüzden anlık olarak o an trend olan konuları iyi kullanmak markanız için iyi olacaktır.Papillon İstanbul © 2019